ceturtdiena, 2007. gada 13. decembris

Sekss ¤ Mašīnā


Te nu viņi ir divatā, tālu no liekām acīm un ausīm. Viņš apskauj viņu un mēģina noskūpstīt, bet rocenes kloķis neērti spiežas ribās. Nu, velns ar to. Viņa atbild tam ar kaislīgu skūpstu, apskauj un ar elkoni nolauž panorāmas spoguli. Nevaldot izteicienus, viņš noliecas pēc tā un pēkšņi... Aiz muguras atskan varens dārdiens. Viņa sirds atkal saraujas, bet tad viņš pēc skaņas noprot, ka vienkārši vējš aizsitis garāžas metāla durvis. Lamādamies viņš izrāpjas pa vadītāja durvīm, vienu durvju pusi aizšauj ar bultu, otru pietin pie tās ar drāts gabalu. Šķiltavu gaismā rāpjas atpakaļ, trāpīdams ar roku uz dēļiem izlietās eļļas peļķē, noslaukās sagramstītā darba vatenī un ietraušas salonā.

Viņa gaida viņu, lai beidzot darītu to, kā dēļ tie šurp nākuši. Viņš aizcērt durvis un tumsā cenšas atrast viņu, netīšām trāpīdams ar pirkstu acī. Pēc tam uztic šķiltavas viņai un cenšas no priekšējiem sēdekļiem izveidot ko līdzīgu mīlas ligzdiņai. Galu galā tiek radīta pauguraina virsma ar tās vidū izslējušos rokas bremzes kloķi, bet tas taču sīkums. Viņi atkārto mēģinājumu skūpstīties, tas izdodas, apmierināti viņi turpina viens otru glāstīt. Viņš mēģina novilkt viņas vējjaku, taču mazajā, neapgaismotajā telpā tas vairāk atgādina roku izgriešanu pēc ķīniešu spīdzināšanas metodes. Savu spēju robežās viņa cenšas palīdzēt un jaka tiek uzveikta. Viņa sniedzas pēc viņa džinsenes, bet iedomājoties sevi spīdzināmā lomā, viņš saka - es labāk pats. Un otra jaka lido pakaļ pirmajai (kas gan to zin, uz kurieni?). Ar T-krekliem vienkāršāk - tie ir bez piedurknēm. Bet lūk, ar džinsiem sākas problēmas. Bikšu novilkšana zapiņā ir aizraujošs skats, bet tikai, ja vēro to no malas... Lai novilktu savējās, jau ir jābūt vingrotāja talantam, bet lai novilktu tās draudzenei... Bet nekas, beidzot arī tās ir pieveiktas, kā rezultātā pret ar izolentu pietīto magnetolu ir pārplēstas zeķubikses un noskrāpētas pāris kājas.
Bet beidzot viņi ir kaili un kaislīgi vēlas viens otru. Atliek piemeklēt pozu, kurā TO var izdarīt zapiņā. Sākas mežonīga kūleņošana, visu Kamasutras variantu pielāgošanas mēģinājumi, visu laiku kaut kas ķeras, lūzt, skrāpējas... Pozu atrast neizdodas. Visam kroni uzliek sitieni pa dzelzs durvīm un sauciens no ielas - Kaptein, uzgalis uz 17 neatradīsies?
Viņš no sirds atbrēc, ka šitai draņķa vāģī viņš pat pats savu uzgali atrast nevar un nelūgtais apmeklētājs aiztinas. Pozas meklējumi turpinās. Un tā tiek atrasta! Jā! Viņi dara TO! Tiesa, pat Koperfīlds ar Gudini nespētu izveidot tik sarežģītu ķermeņu kombināciju. Pikaso pasmīnētu un teiktu - To es esmu zīmējis visu mūžu.
Bet pietiks lirisku atkāpju, viņu ķermeņi ir savīti kaislē. Viņš pat ar kādas rokas palīdzību ir spējis uzvilkt prezervatīvu! Vai jūs esat kādreiz vilkuši prezervatīvu ar divām kreisajām rokām? Elsas un kunksti pilda garāžu. Jā, viņi ir panākuši savu, viss cits ir lieks, viņi ir kopā. Viņiem netraucē izmētātās drēbes, līdz galam nolauztais atpakaļskata spogulis, magnetolas stiprinājuma dzelži ērti iekārtojušies viņam zem dibena, pelni no izrautā pelnu trauka rada Ziemsvētku sniegputeņa ilūziju. Viņiem netraucē ārpusē kliedzošais sargs, kurš vēlas noskaidrot, ko šeit īsti slepkavo, viņiem neinteresē, ka krekliņi ir iemīti netīrajā grīdā, bet viņa džinsene šobrīd uzsūc eļļu no dēļu kaudzes... Viņi ir aizņemti ar sevi, viņi to ir paveikuši. YES!"

1 komentārs:

Anonīms teica...

您還在為~~~~~
網路行銷 網路排名
網頁優化 網站排名
排名行銷 搜尋行銷
自然排列 網站優化
seo 關鍵字 seo排名
而煩惱與困擾嗎!!!
您仍然選擇關鍵字廣告被有心人惡意點擊呢!!!
只要成為首頁科技網路排名即可免費喔~~
1.免費虛擬主機
2.免費修改網頁
3.免費架設部落格
4.免費論壇登錄
5.免費網站登錄
6.知識+回答
任選六組關鍵字”首頁”價格最多只要6000/
同業做到的,也許是你所想要!
我們做到的服務與價格,卻是同業所無法想像的!